| lilia_2632 a întrebat:

Exista produse pentru cresterea rapida a unghiilor si a parului?

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Da exista, dar toate sunt pe baza de pastile naturiste, iti recomand EUROVITA sau BIOMINERALE PAR SI UNGHII se gasesc in plafare.

17 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, am folosit BIOMINERALE PAR SI UNGHII de la plafar si a dat rezultate.

| LuS[z] a răspuns:

Da exista.la firmele specializate in cosmetice cum ar fi forever oriflame avon... dar nu stiu in cat timp creste parul/unghia ca sa fie foarte rapidbig grin

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

E mai usor cu uleiul de ricin

| miriam a răspuns:

Uleiul de masline ajuta atat la reinfortarea ungiilor si a parului, precum si la cresterea acestora.Nu stiu daca esti interesata de produse naturiste sau de cele pe care se gasesc in comert.

| Misterious a răspuns:

Eu una am auzit pentru cresterea si intretinerea unghiilor de vitamina A... iar pentru cresterea parului eu am fost pe principiul cat de buna este mana stilistei si asa si e...cu cat are ea mana mai buna cu atat creste mai repede parul asa ca ai grija pe mana cui iti lasi podoaba capilara...

| Zoombe3 a răspuns:

Vitamina A, o gasesti la farmacie sau plafar.

| Liana [] a răspuns:

Sau vit A si acidul folic ce este o vitamina care face parte din complexul de vitamine B, mai precis, acidul folic este vitamina B9. tongue

| nicoleta_5825 a răspuns:

Da, desigur. Exista produse farmaceutice, tincturi speciale pentru par, iar pentru unghii cumparati produse din gama AVON.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand produsele de la AVON...Eu le folosesc de ceva vreme si sunt multumita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... o sa mori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu nevoie de aceste retete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi raspuns ca si tine il caut si eu, asa ca mam informat, uleiul de ricin in combinatie cu cel de masline, galbenus de ou si zeama de lamaie, rezulta o masca destul de buna, nu cumpara tot felul de tratamente, ca nu rezulta nimic avantajos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viagra
sau pisat de bou
sau untura de om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista o reteta fff buna.iei un caine, il tai, topesti, untura de la el tai si o pisica iei untura de la ea, o tii 2 zile la caldura, apoi bagi 5 lingurite de ulei de racin, 5 de ulei de masline, 2 linguri de bicarbonata si 1 kg de ceai de tei, le dai in fiert, lasi sa raceask si aplici d 5 ori pe zi, timp de 6 luni.stiu reteta de la o stilista, am incercat-o si in 6 luni mi-a crescut parul de il tarasc pe jos.incercati reteta fetelor este ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff buna

| lilia_2632 explică:

Draga, vololo, nu-mi ramine decit sa te felicit ca dispui de cel mai mult "păăăr", merci pentru sinceritate!

| vololo a răspuns:

Care par? noi vrem sa scapam de el si tu vrei sa-ti creasca?

| yoyo_5163 a răspuns:

Uleiul de ricinwinkingsucces