| Teomari a întrebat:

Va rog sa ma ajutati...caut tratamente naturiste pentru cresterea mai rapida a unghiilor si aa parului.

5 răspunsuri:
| Millis a răspuns:

Buna stiu remediul de crestere a parului : mananca in fiecare zi cate un pumn de miez de nuci.

| andreeaanda a răspuns:

Uleiul de ricin e bun.l-am folosit si eu

| Teomari explică (pentru andreeaanda):

Si pentru unghii si pentru par?(de unde il pot obtine?)

| andreeaanda a răspuns (pentru Teomari):

De la farmacie.e 5 lei o sticluta.iti dai pe unghii o data pe zi si pe par o data la 3 zile.

| abcdefuck a răspuns:

Pentru par stiu ca se foloseste uleiul de ricin care de asemenea ajuta si la cresterea genelor si sprancenelor, iar pentru unghii o crema exfolianta.