| Panteraa a întrebat:

Există șampon nuanțator șaten/brunet? Adică să prindă pe blond și să țină câteva spălări. Mulțumesc

4 răspunsuri:
| andreeasosweet a răspuns:

Sigur! Cei de la Loncolor au un nuantator, cel la plic. Au brunet (negru) și multe nuanțe de șaten. Având parul blond îți sugerez sa îți iei cea mai închisă nuanță, pentru ca va ieși mai deschisa pe parul tău blond, spun din propria experienta. O seara buna!
P. S dacă ai parul lung cumpăra 2 plicuri ( teoretic 1 plic conține de fapt 2) vei da în jur de 18 lei pe doua. O seara buna, sper sa iasă ce dorești!?

| Catrice a răspuns:

Exista.

| madamme a răspuns:

Mergi la DM. Acolo gasesti la pret bun

| Furnicuta000 a răspuns:

Si eu recomand plicul de la Loncolor. Sunt de fapt 2 plicuri legate intre ele. Si neaparat saten sa iei. Sa nu iei brunet sau roscat pentru nuantatoarele desi doar nuanteaza parul, pe parul blond s-ar putea sa nu mai iasa. Satenul iese sigur din par ca am folosit de multe ori. La inceput o sa iti iasa un saten inchis, apoi pe masura ce te speli se mai deschide culoarea si se duce complet cam dupa 4-5 spalari