| Florentina63751 a întrebat:

Exista un sampon ca sa-mi creasca parul mai repede?

Răspuns Câştigător
| Luca_Iustina_1992 a răspuns:

Nu exista asa cevalaughingdaca vrei incearca ulei de ricin si vezi cum e! happy

4 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Elseve Total Repair 5-e incercat de mine,si crede-ma,nu ma mai pot lasa de el. Face parul ataaaaat de matasos,nu il mai lasa sa se toceasca asa repede,si,mai ales ca ceramidele si keratina din compozitie hranesc radacina si ii accelereaza cresterea.
De curand am inceput sa folosesc balsamul Elseve Color Vive(chiar daca nu mi-am vopsit parul niciodata),pentru ca are un concentrat nutritiv de vitamine,minerale si proteine,de care parul vopsit are nevoie, iar parului meu, chiar daca e nevopsit, e mult mai sanatos si mai plin de viata, pentru ca balsamul acesta nu-i poate face decat bine.Incearca-le si vei vedea! :*

| Lɑяisɑ a răspuns:

Bună. Poate există... dar din câte ştiu eu nu am auzit. Mai bine să lăsăm părul să crească în felul lui, pentru a evita alte probleme pe viitor! Poţi încerca însă la farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc 3 astfel de sampoane:
1. ELSEVE arginine resist (pe negru)! eu il folosesc.Clar si balsamul din aceiasi gama! http://www.google.ro/......tp?/imgres
2.Oriflame Hair Xhttp://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=22686
3.http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=22686
Succes

| Alinuta28 a răspuns:

Buna,nu este nici un sampon care sa iti faca parul sa creasca, dar poti incerca ulei de ricin de la farmacie, de dai la radacina, cam de 2 ori pe saptamana, si ai sa vezi rezultate.Succes!