| IM5 a întrebat:

Pff...laughing o intrebare! Exista cumva vreun sampon care face parul sa creasca putin mai repede?!

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna'
daa nu este sampon este o masca de la schwarzkopf se gaseste in toate magazinele mai mari
deci este o masca de par regeneranta eu de cand ma dau cu aia mi.a crescut foarte mult parul plus ca poti sa te faci si cu placa si dupa ce te speli cu ea nu iti afecteaza parul

http://www.google.ro/......tp?/imgres

este aceea in cutie rotunda
so, sper ca te.am ajutat
o zi buna bye

| IM5 explică (pentru Myssteriusthanlife):

Pai si cum o folosesc..adik mai intai ma spal cu sampon si ma clatesc apoi dau cu crema asta? confused sau nu mai dau cu sampon deloc?laughing

| Myssteriusthanlife a răspuns (pentru IM5):

Pai te dai cu sampon te clatesti de dai cu crema asta astepti un minut apoi limpezesti si gata nu mai e nevoie sa da mai dai cu balsam

| IM5 explică (pentru Myssteriusthanlife):

Si.sper sa nu imi cada parul mai -_-