| DoamnaGasca a întrebat:

Exista vreo metoda naturala de mărire a sânilor?

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu există nicio metodă naturală, decât schimbările care se produc în timpul unei sarcini, unde sânii își măresc volumul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista metode naturale de marire a sanilor!
Sanii cresc hormonal, in functie de mostenirea genetica de la mama ta si de hormonii tai (produsi de corpul tau) numai daca te hranesti sanatos, mancand zilnic fructe prospete si legume.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Naturala, din pacate nu este.

Dar nu ar trebui sa te focusezi asa mult pe aceasta parte, sanii tai sunt facuti exact pentru organismul tau.

Numai bine!

| Sofer a răspuns:

Cine te iubește te accepta și cu sânii mici și puțin cur.

| Ofiintă a răspuns (pentru Sofer):

Încurajator laughing

| Sofer a răspuns (pentru Ofiintă):

Da. Sa se mulțumească cu atât.

| siriusblack98 a răspuns:

Le stii pe alea care au sani doar pentru ca sunt grase? Ei bine ai gasit metoda naturala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,dar exista operatie speciala de marire a sanilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sa mananci cantitati industriale de mancare. Dar garantez ca o sa arati mai rau, desi vei avea sâni.

| AllexXtreme a răspuns:

Sexul conteaza foarte mult, cand faci sex spune i sa te traga de sâni in continu si o sa mearga pup jos

| Valeennavoleena65 a răspuns:

Nu