| Christyne a întrebat:

Exista vreun gel de dus sau lotiune de corp cu aroma de ciocolata? de la ce marca?

Răspuns Câştigător
| caramelitamia a răspuns:

CU AROME DE CIOCOLATA
lotiune si gel de dus -boujourous.
balsam de buze -avon
gloss -the body shop
mai ieftine :
gel de dus -Farmasi, 7 lei
lotiunde de corp -Farmasi, 5 lei (foarte bunn, ti'l recomand)

10 răspunsuri:
| adika a răspuns:

Era unul la Oriflame

| Ruxy a răspuns:

Stiu ca era un spumant de baie de la Avon, dar de ceva vreme nu l-am mai vazut in catalog.

| daniDeeDee a răspuns:

Camay Chocolate.

| daniela_1443 a răspuns:

Da exista gel de dus din gama camay.merita incercat.

| sweetale12 a răspuns:

Este un gel de dus de la Camay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cei de la Oriflame oferă o astfel de variantă. www.oriflame.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la cei de la abacosun.ro,au o lotiune de corp cu extract de ciocolata.

| mihaela_9665 a răspuns:

Camy este o marca de gel de dus cu aroma de ciocolata dar si de alte aroma daca vrei.

| bennet a răspuns:

Vezi ca este gel de dus de la camay...si parca THE BODY SHOP avea ceva...