| FashionDream a întrebat:

Exista vreun magazin din care pot cumpara tinte? Nu vreau de pe net... Oare sunt de cumparat in Real?

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Se gasesc pe ebay.com la pret foarte mic si gasesti si cu transport gratuit. In oras e mai greu ca am cautat si eu. Cauta la mercerie. Acolo artrebuii sa gasesti, sau la magazinele de accesorii.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Gasesti la magazinele de papetarie.

| Ronnii33 a răspuns:

Ar trebuie sa incerci la mercerie.

| pitucel a răspuns:

Da sunt de cumparat la magazinele de sport sau daca nu ai iti poti comanda de pe net www.okazii.ro sau daca nu scrii okazii pe google funda?