| Elena1234456 a întrebat:

Exista vreun parfum cu aroma de vanilie? Imi puteti spune cum se numeste, eventual dati-mi un link happy.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| MichelleC a răspuns:

Chopard – vanilat

| CoLoRsS a răspuns:

Http://www.kaboo.ro/res/parfum-vanilie.html! Are si o colega de-a mea un asemenea parfum, miroase foarte frumos insa nu am fost atenta la nume!:X

| usernamemada a răspuns:

Eu cred ca mai bine iti iei un spray de corp de la Avon cu vanilie. Persista mult mirosul si nu trebuie sa dai o avere pe el big grin

| alex100 a răspuns:

Mama mea are unu de vanilie, nu e foarte scump
Se numeste Chic de Seline Dion
Si am mai vazut intr-o revista unul Miss Punk de la Oriflame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zaharul vanilat! ha ha ha!star

| Alle01_1213 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......ml-7540236 si la avon este parfum far away simplu sau far away dreams