| CastraveteMurat5 a întrebat:

Exista vreun procedeu tratament crema ceva sa scot vopseaua de pe par roscat si sa raman la culoarea mea naturala saten deschis?

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Rosu e ca si negru, nu ai ce sa ii faci sa scapi de el decat sa astepti sa creasca parul sau sa il vopsesti o culoare cat mai apropiata de cea naturala (eu asa am facut, asta dupa ce am asteptata sa se decoloreze in timp cat de cat si m-am vopsit castaniu). Il lasi poate se mai decoloreaza la spalat dupa care incerci sa te vopsesti cu saten deschis (nu garantez ca va merge, depinde cat de inchis este roscatul). Succes!