| Jadis a întrebat:

Exista vreun sampon care iti inchide parul la culoare? Daca da, care? Multumesc dau funda :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiertura de frunze de nuc închide nuanța la păr.
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu exista asa ceva! Tinctura din frunze si coaja de nuci da o nuanta mai inchisa la par; lasi frunzele si(sau)coaja la macerat timp de 3 zile intr-un litru de apa, dupa care fierbi si te speli cu acea solutie! Nu fierbe prea mult pentru a evita evaporarea apei, este de ajuns cateva clocote!
Oricum, sfatul meu este sa intrebi si la plafar.(s-o fi inventat ceva).

| Jadis explică:

P. S. Nu imi ziceti nuantator, doar sampon tongue Multu

Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjklo a răspuns:

Samponul de mesteacan sau de frunzele de nuc... sper ca te ajutawinking
fundita?happy