| fsdfdsfdsf a întrebat:

Un sampon care deschide parul la culoare stiti? [ Gen, cum era ala de la avon ]

6 răspunsuri:
| Mmarryy a răspuns:

Cand eram vopsita blond foloseam sampon cu musetel de la Klorane (in jur de 25 lei) si il deschidea cat de cat. nu facea minuni.
Si mai foloseam sampon de la Kallos silver reflex sa aiba o tenta cenusie (il lasam 1-2min nu mai mult...altfel mi se facea parul mov laughing )
Si pentru stralucire foloseam tratament pentru par blond de la Nivea. chiar stralucea parul. insa il facea mai aspru
Dar poti folosi un nuantator care nu distruge firul de par si e mult mai bun.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Baby a răspuns:

Nu exista asa ceva, culoarea parului ti-o deschizi cu oxidant sau alte metode dar nu cu samponhappy daca existau sampoane minune dc crezi ca se mai vopseau fetele?
cu musetel merge. Dai un search pe google "deschiderea culorii parului cu musetel" si gasesti:*
sper ca ti-am fost de ajutor.
si btw daca is sampoane au foarte mult oxidant in ele si o sa ti se faca parul ca o matura.

| aaaa12345 a răspuns:

Kallos silver reflex folosesc si am un par deschis blond aproape

| IoanaBogdana a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu. daca iti rasp. cineva imi poti zice printr-un mesaj?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste reflex pentru deschiderea parului.Mai este si reflex cu care poti sa te faci o culoare mai inchisa.

| cretzulina5291 a răspuns:

Sunt sampoane de la john freida, eu mi-am luat sampon, balsam si spray si chiar deschid parul normal nu din prima dar asa treptat si am mai luat de la tony&guy si acesta e super bun doar ca nu se gasesc in Romania mie mi l-a adus cineva din germania.si sunt destul de scumpe