| Maria46854213 a întrebat:

Eu am parul blond si mi-a spus cineva ca daca ma spal cu sampon pentru brunete sau satene se mai inchide culoare. E adevarat? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Nu crede tot ce zice poporu'.
S-ar putea sa nu ti se inchida, sau poate da.
Depinde de cum accepta parul tau diversele samponuri.
Poti incerca, daca vrei sa ti-l inchizi la culoare.
Dar daca nu...de ce te intereseaza?raised eyebrows

4 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna! Nu cred, dar daca vrei sa ti se mai inchida la culoare vopsestete.
Sper ca am ajutat:*

| Maria46854213 explică:

Ma daniel esti de cateva saptamani pe site si cauti ceatra? get a life!happynu am voie sa intreb?

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu. nu este adevarat. ca si eu am parul brunet si daca mas spala cu sampon de blonde nu mi s-ar deschide. doar daca contine vopsea.

| daniel_8163 a răspuns:

Inteligenta intrebare, asa inteligenta esti si tu? Banuiesc ca esti la gradinita in grupa pregatitoare ca altfel nu-mi explic.