| Crs a întrebat:

Faceti cumparaturi online? Daca da de pe ce site-uri? Nu ma refer numai la haine. ci si la bijuterii sau alte chestii. :*

10 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Okazii - am luat de cateva ori.

| dulcik a răspuns:

Mi-am cumparat de pe net de multe ori insa in cea mai mare parte mi-am cam luat teapa asa ca prefer ca de acum inainte sa ma duc in magazin si sa caut

| L a răspuns:

Nu fac cumparaturi online, prefer sa merg prin magazine. mai ales daca imi cumpar bijuteri, pentru ca exista riscul de ex la inele sa nu se potriveasca masura tocmai perfect si atunci prefer sa merg sa-mi cumpar din magazine, sa le pot proba. daca nu-mi plac nu le cumpar.`happy

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu nu am făcut niciodată cumpărături online, deşi m-am uitat pe site'uri de unde puteai să comanzi diferite lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cumparat niciodata haine online, insa bijuterii, daaaa :P! www.kashmir.ro si www.mygrace.ro sunt magazinele mele preferate! Nu am avut niciodata neplaceri comandand la aceste magazine. Ti le recomand cu incredere.

| unione a răspuns:

Sunt client fidel pe fasiondays.ro

| Adryano_4588 a răspuns:

Buna incearca site-ul urmator http://www.allshops.ro/ are tot felul de lucruri...de la articole sportive la haine, de la electronice la animale...si multe altele

| dacris a răspuns:

Poti incerca magazinul online http://www.danasilver.ro/ unde gasesti bijuterii din argint de calitate si la preturi accesibile.

| maxym a răspuns:

Incearca magazinul online Ara Fashion pentru bijuterii din argint: http://www.arafashion.ro

| Al3ka a răspuns:

Nu fac cump online pentru ca e o mare tseapha happy
mi s-a intamplat de ff multe ory