| luanna121 a întrebat:

Fetele, am si eu o intrebare. Sa folosesc benzi cu ceara rece sau calda?

4 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Calda.Cele cu ceara rece nu sunt bune de nimic, deabi smulg 2 firewinking

| h3r a răspuns:

Buna. Se folosesc benzi cu ceara cat mai calda, bineinteles, pentru ca o poti lua jos in timp ce inca mai este calduta, moale, astfel incat durerea o sa fie mai suportabila.

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Calda. Doare mai putin si o sa ai rezultate bune. Alea reci, dor mai tare, si nu iau tot parul.

De preferat sa te duci la un salon ca sa te faca. O sa fie mai bine.

Bafta.

| bubulina2012 a răspuns:

Calda, cea rece doare mai tare si nu ia parul asa bine...cel mai bine ar fi sa te duci la salon