| DiannaDi a întrebat:

Fetele, ce parere aveti de adidasii cu platforma? mie la inceput nu mi-au placut, dar acum sunt tentata sa imi cumpar o pereche! thanks

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Mi se par ok. Îi porţi când n-ai prea mult de mers sau când nu faci sport. Altfel rişti să-ţi rupi picioarele.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Mie una nu imi plac deloc.Adidasii sa fie adidasi sport nu mai alegant..nu botinelaughing)

| Trynda a răspuns:

O sa te doara picioarele. O sa ai probleme la genunchi cu incaltaminte de genul.

| Haggerty a răspuns:

Daca vrei sa ii porti la blugi etc. merita.dar daca vrei sa faci sport nu cred ca e o idee foarte buna :*