| alexx_8375 a întrebat:

Ce părere aveți despre adidasii nike mercuriali? big grin

7 răspunsuri:
| Byclick a răspuns:

Urati, Foarte urati!

| Akid a răspuns:

Ingrozitori:-&

| Kyzz a răspuns:

Mda. mie sincer nu prea imi plac pentru ca toti oamenii au asa si se lauda cu ei.am vazut la hervis aia mov cu 1 milion si ceva...nu sunt prea scumpiwinkingdar tu alegi!

| StefanStyle94 a răspuns:

Prefer nike'urile negre cu talpa alba daca stii despre ce vb...sau tenesii de la Lacostewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am adinova da mercuriale vapor 6 comode si klasnii nike rulet

| r3cky a răspuns:

Parerea mea ca la design sunt "simpatici". Dar cam atat.
Sunt cam incomozi, transpira piciorul ingrozitor in ei + ca se "distrug repede" ( dupa 2 meciuri de fotbal pe sintetic au inceput sa se cojeasca ca oul si sa crape ). Ii am luati de la Intersport ( 199 lei la reducere ). straight face