| Pau a întrebat:

Buna fetele! :* As avea nevoie de parerea voastra sincera in legatura cu ceva...
Ce parere aveti despre aceasta pereche de balerini/tenisi cu platforma?(sincer, nu am habar ce sunt, dar i-am luat pentru ca mi-au placut) Sunt aproximativ la fel ca si in imagini(de fapt nu chiar, ai mei sunt complet albi) http://1.bp.blogspot.com/....../blink.jpg

7 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Sunt frumosi si mie chiar imi plac si arata si mai bine pe alb.Ai facut o alegere buna cand ai ales.
Sper ca am ajutat:*

| αℓιѕѕα a răspuns:

Buna; x
Si eu am asa.doar ca pentru copii.am 11 ani.si na.sunt misto; x imi palc.eu am pe rosu; x cred ca era mai bine daca iti luai o culoare.asa se si murdarescrepede.dar sunt frumosi; xmie imi plac; x

| melissa_3397 a răspuns:

De astia am si eu smug numa fara sirettongue

| Deeeia a răspuns:

Mi'e una nu'mi plac rolling on the floor dar vb lui dulcetzica : gusturile nu se discuta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt marfa si oricum ar fi, fiecare are gusturik diferite oricum eu cred ca sunt super tari

| reaper a răspuns:

Arata bine. Uite aici si alte modele daca esti interesata de ceva mai nou http://www.la-papuc.ro/......-platforma

| Dulcetzika_6679 a răspuns:

Pai sunt draguti asa cu albastru,dar nu stiu exact cum arata albi, oricum cred ca subt tari. Daca tie iti plac poarta-i linistita, gusturile nu se discuta.Te pop