| NiiiaaRawwr a întrebat:

Fetele, cu ce ati prefera sa va imbracati in club: o rochita scurta gri cu dungi albe cu curea la mijloc si ghetute cu toc micut sau o fustita neagra cu volanase scurta, un maieu pe gat cu cateva volanase la baza gatului si o pereche de cizme peste genunchi?

7 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei. Pai, in primul rand esti prea incarcata daca si fustita e cu volanase si maieul. E prea mult. Hm, de ce nu-ti iei fustita cu volanase, cizmele peste genunchi si un maieu simplu rosu, sau orice alta culoare? Daca nu-ti place asa, cu siguranta prima varianta. Oricum, depinde si cat de comoda esti cu fiecare.
Numai bine si sper ca te-am ajutat!

| deniisa a răspuns:

Eu as alege prima varianta happy

| xt9000 a răspuns:

Eu nu sunt fata dar cred ca ti-ar sta mai bine cu rochia gri si cu curiaua.vezi daca iti place incearca la fusta gri cizmele lungi

| alexush a răspuns:

Mie imi plac rochita scurta gri cu dungi albe si curea si ghetutele.big grinsexytongue

| lulalica a răspuns:

Eu a`si prefera rochita scurta gri cu curea si ghetute =p~.e super la moda si sexy :X.
Eu a`si lua niste botine cu toc mare in loc de ghetutewinking dar si ghetutele sunt cool.
Bafta!:*

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocuri inalte merg desigur, platforme chiar. Baftă.

| addapaupsiktau a răspuns:

Prima varianta ar fi mai sexyyhappy