| anonim_4396 a întrebat:

Peste o luna se casatoreste varul mamei mele si vreau sa imi dati un sfat! Deci ma gandeam sa ma imbrac la cununie si la biserica cu o pereche de cizme de vara albastre, cu o pereche de pantaloni scurti de blugi, un tricou sau un maieu albastru si sa imi prind parul in coc si sa imi pun doua bete de chinezoaica. Ce parere aveti? Mi-ar sta bine?
App:Sunt bruneta cu parul pana la umeri
Si seara la restaurant vreau sa imi iau cizme albe tot din acelea care se poarta vara si cu o rochita mai scurta si mulata pe corp.Rochita e neagra cu un model alb pe ea si e putin decoltata in fata.
Vreau sa imi dati raspunsul cat mai repede... cel mai bun raspuns primeste funda!:*:*:*

1 răspuns:
| CaleMercury14 a răspuns:

Unu la miina[nu prea cred ca ar fi bine la kununie sa mergi in blugi>>2[mergi totusi la nunta nu la un concert si 3 gaseshteti ceva usor, o rochita de domnita si o poti imbraca cu cizmele tale de vara iar seara la restaurant merge cum ai zis>>succese tie