| Lory_8891 a întrebat:

Buna:* as vrea sa stiu daca este bine combinatia aleasa pentru Balu' Bobocilor: Fusta scurta cu volanase ( neagra), un maieu alb simplu si niste cizmulite lungi pana la genunchi.( nu particip la miss )
fundita:*:* multumesc anicipat

Răspuns Câştigător
| Annie a răspuns:

Pare oarecum prea simpla, daca te vei imbraca asa te sfatuiesc sa accesorizezi foarte bine si sa ai o cofura potrivita la ce esti imbracata:*

1 răspuns:
| Lory_8891 explică:

Ar fi mai potrivit un pantalon de blug scurt tip salopeta? dar nu stiu daca ar merge cizmele lungi la aceasta tinuta...:*