| anonim_4396 a întrebat:

Fetele: daca va imbracati putin mai elegant acasa pentru musafiri, si se poarta o rochita, ce incaltaminte ati purta, avand in vedere ca sunteti acasa, si nu in alta parte? idei, sugestii, FUNDA!

9 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii`! Hmm thinking daca ar fi vara ti-as recomanda balerini. da avand in vedere ca e iarna thinking Ai putea incerca niste ghetutze pna la glezne elegante cu toc.sau cel mai bine ar fi sa achizitionezi o pereche de pantofi cu toc subtire. E adevarat ca tocul siletto este unul dintre trend-uri in materie de pantofi anul acestabatting eyelashes. totul tine de styling. Eu iti recomand pantofi cu tocul ff subtiekiss! BAFTA`! ai grija de tine pupiki:*

| simiiii a răspuns:

Toc*

| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai. avand in vedere ca esti in casa poti purta ceva simplu, de vara( doar e cald in casa, nu?). De exemplu niste balerini draguti sau ceva asemanator.

| cici a răspuns:

Ceva comod dar mai depinde si de invitati. daca sunt mai speciali trebuie niste pantofiori elaganti

| Lime a răspuns:

Botinebig grin

| dulcikaa a răspuns:

Pai o pereche de colati si niste sosete si niste pantofiori nepurtati sau curati pe talpa (daca e mai frig pune-ti niste totosei draguti)
un exemplu:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| SoSad a răspuns:

Nişte pantofi/sandale lejere care să se asorteze cu cea ce port. :*

| olly13 a răspuns:

Stiu ca o sa spui ca sunt ciudat dar iti recomand o rochita de noapte

| Onutzza_8249 a răspuns:

Eu as purta o rochita...rosie cu pantofi asortati dar sigur sa fie curati pe talpa, si parul facut cu bigudiuri ca sa steie undulat dar si unpic de fixativ
sper ca am fost de ajutor