| anonim_4396 a întrebat:

Voi duminica stati imbracati pe acasa, la fel ca in restul saptamanii sau va imbracati putin mai elegant?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau imbracat in haine de casa.

| 이벨 a răspuns:

La fel ca in restul saptamanii. De ce sa fim mai eleganti daca oricum nu ne vede nimeni? Hainele nu conteaza happy

| Emmeii a răspuns:

Bună. În timpul săptămânii sunt la şcoala, deci port veşnica uniformă. Când ajung acasă, port un tricou larg, nişte egări sau pantaloni de trening şi nişte papuci de casă. Iar duminică, pijamale. happy

| ionutz03 a răspuns:

Eu stau in pantaloni scurti si bustul gol tongue, bine daca am musafiri ma imbracwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde, hainele sunt pentru diferite ocazii. daca ma duc undeva ma imbrac specific locului unde plec, daca stau acasa si e duminica ma imbrac asa mai mumos, in zile de lucru ma imbrac curat si mai modest. Nu ai de ce sa iti faci numaidecat o garderoba pentru fiecare zi, ceea ce ai e destul de bun. happy