| anonim_4396 a întrebat:

Fetele: pe voi bunica va mai impleteste in cozi, cand mergeti la tara?

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Inainte ma impletea.Acum nu mai are cum, ca sunt tunsa filat happy

| a răspuns:

Nu, de fapt bunicile mele nu au incercat niciodata deoarece cand eram mica aveam parul scurt, dupa ce l-am lasat lung sa dea supararea sa umble careva prin el in afara de mine si mamaa cand nu il puteam aranja singura (nu imi placea) dupa m-am tuns iar scurt, si acum cand ii pe la jumatatea spatelui da ii filat si nu are cum ca atunci cand eram mai mica, sa dea ala cu coarne sa imi umblati in par si sa il deranjati ca oricum abia il fac sa stea cum vreau eu pentru ca ii foarte moale... oricum eu nu cred ca e o rusine sa te impleteasca, insa daca tie nu iti place poti sa ii spui pentru ca nu cred ca sar supara. oricum cica e bine pentru par sa stea impletit ca nu se incalceste, nu me murdareste si alte de astea. ei sper ca te-am ajutat cu discursu meu kilometric, deci o zi buna in continuare.

| essther19 a răspuns:

Da,doar ca acum, imi impleteste extensiile!