| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi va mai impleteste mama sau bunica?

7 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Da,din cand in cand. Dar imi place foarte muul, imi aduc aminte de momentele in care plangeam ca ma tragea de par...eram mai mica.happy
Pe tine?

| mona a răspuns:

Ma impletea cand eram mica

| Bondarel99 a răspuns:

Si tata ma impleteste laughing bine, doar ca sa imi iasa parul cret dupa aceea...

| KiduuAlle a răspuns:

Doar daca nu am o oglinda prin preajma happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cand vreau sa am parul cret a doua zi, dar sa ies cu el impletit nu happy.

| delia5609 a răspuns:

Nu!

| Papadie123 a răspuns:

Nu stiu ce cred altii, insa eu cred ca parul impletit este mereu la moda, mai ales daca e impletit frumos si,, calitativ", asa pot impleti doar femeile care au ceva experienta si da pe mine ma mai impleteste cit mama atit si bunica