| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi va mai impleteste bunica :-)?

11 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Eu nu mai am bunici:-

Răspuns utilizator avertizat
| whatevernvm a răspuns:

Nu, eu nu mai am bunici. Ma impletesc singura.

| oanard174 a răspuns:

Nu, mi-au murit demult

| zuzualina a răspuns:

Cu zambet cald iti zic.....NU

| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Hihihi...laughingPe mine m-a impletit odata si aveam parul lung, iar bunica mea a spus ca sa ma tund, iar atunci cand ma inpletit mi-a taiat parul si cand m-a vazut mama, s-a suparat pe buni, fiindca atunci cand mi l-am desfacut imi era parul tot in scari. Bunica era din partea mamei (mama mamei)

| RKR a răspuns:

Ce sa imi impleteasca bunica?!

| Maria1927 a răspuns:

Eu am 14 ani, dar ma impleteste mama

| Cherrybell a răspuns:

Ma impletea cand am fost mica! Acum ca sunt departe de ea cand o vizitez uneori o pun sa ma mai impleteasca. Nimeni nu impleteste ca ea si chiar mi se face dor mai ales ca atunci cand eram mica am fost cam rautacioasa cu ea. Nu suportam sa ma impleteasca, dar stiu ca in orice zi acum se poate sa nu ma mai impleteasca vreodata si cand merg acasa o rog sa ma impleteasca exact cum vrea ea! Scuze, dar arunci o privire la intrebarea cu bretonul big grin nu am reusit sa-ti trimit mesaj!

| MuscaNeagra a răspuns:

Mi-as dori.

| Astasunt a răspuns:

Am parul scurt. Daca ma impletesc nu sta mai mult de un minut. Dar cand il aveam lung mi-l impletea mama