| mihaella00elena a întrebat:

Fetele, voi ce folositi pentru a scapa de punctele negre?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pur și simplu le storc!
Pa, pa.

| bebelinnAa a răspuns:

Pai sunt niste produse de la AVON clearskin sunt foarte bune
eu aveam foarte multe puncte negre pe nas si in jurul acestuia si de cand folosesc produsele clearskin se vad rezultatele

Daca nu ai deunde cumpara produsele AVON poti cauta la magazine precum Stavros de la Bioten si aceea sunt foarte bune big grin
Sau poti incerca si benzile pentru puncte negre happy

| bianca a răspuns:

BUNA!
poti folosi produsele clearskin de la avon
sunt foarte eficiente

le poti propune in concursul care se va desfasura odata cu inceperea anotimpului rece si chiar si castiga

http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/7.Concursuri

daca ai intrebari idul meu este bianca. avonromania1

:)

| psiHopixia a răspuns:

Mihaella.eu folosesc pasta de dinti si poate pare o tampenie.dar e de 10000 de ori mai eficienta decat gelurile din revistele de frumusete. Adevarul e ca te pisca putin fata de la mentolul din pasta dar nu e rau deloc, iti da o senzatie de relaxare.ma rog. Dupa de iti pui pasta pe zona cu puncte, o lasi sa se usuce bine dupa care o speli, apoi iti aplici o crema.nu conteaza de care, sa fie crema daca e si calmanta e perfect. Aaaa si sa nu uit. punctele negre revin dupa foarte foarte multa vreme.in jur de 6 luni:p (Dupa o crema iti revin a 3 a zi) Have fun si ten frumos!laughing Kisses:*:*:*

| buterfly7 a răspuns:

Eu am mers la salon si dupa aia nu mi-au mai aparut, depinde de ten, mai ales ca trebuie curatat in fiecare zi.