| BauBauMyu a întrebat:

Fetele,voi va epilati pe picioare si de la genunchi in sus sau doar de la genunchi in jos?

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

D'oh, pe tot piciorul. Fiind vară, dacă porţi pantaloni scurţi, fustă, rochie sau costum de baie nu crezi că ar arăta ciudat să ai jumătate de picior fin ca Zewa şi restul îmblănit?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general doar de la genunchi in jos si complet cand merg la mare

| anss23 a răspuns:

Pana mai sus de genunchi, unde abia se mai vad firele de par.Mai ales acum, in timpul verii, cand mai port fuste, pantaloni scurti, costume de baie.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Pe tot piciorulwinking

| LenaleMinato a răspuns:

Complet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele.

| fadnox a răspuns:

De la glezna in jos

| Lina1993 a răspuns:

Complet happy

| Sarraa97 a răspuns:

Pe tot piciorulhappy