| anonim_4396 a întrebat:

Va epilati iarna pe picioare? (fetele)

8 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da,chiar nu suport sa am par pe mine, indiferent de anotimp.
Oricum nici nu dureaza mult, nu inteleg de ce unele nu se epileaza.

| Silvia93 a răspuns:

Depinde,80% lasam cum vine de la mama natura.
10% ne epilam ca purtam fusta, facem dragoste cu prietenul etc
si restul de 10% din igiena, ca nu le place sa stea cu par pe picioare.

| anonim_4396 explică (pentru Silvia93):

Tare-s curios cum ai ajuns la procentele astea...

| anonim_4396 explică (pentru Silvia93):

Tare-s curios cum ai ajuns la procentele astea.

| Silvia93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sondaje my boy, sondaje big grin

| anonim_4396 explică (pentru Silvia93):

Si unde ai gasit sondajele astea? Pe eva.ro?
Sa fim seriosi, nu poti generaliza o chestie, aia fac studii pe baza unui numar finit de persoane: 10, 100, 1000, dar asta nu inseamna ca daca 80% din 1000 de femei fac un lucru atunci o sa il faca si 80% din femeile Terrei sau Romaniei.
In fine, nu ma astept sa intelegi, "mai garl".

| Silvia93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,sondaje pe care eu insami le-am facut happy. Am lucrat intr-o companie pentru cu si despre femei. Stai linistit/a ca nu dadeam raspunsuri gresite daca nu aveam habar.
In plus, daca e sa o luam realist, fiecare face cum vrea si ce vrea - poate cele 10% care o fac din igiena o fac de placere sau nu o fac absolut deloc.
O seara buna.

| anonim_4396 explică (pentru Silvia93):

Seara faina si tie.