| Adela898 a întrebat:

Fetele voua cum va place sa va imbracati deobicei...dar de sarbatori? Astept cat mai multe raspunsuri... FUNDA

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LauraEU a răspuns:

Eu de obicei imi iau o pereche de blugi un tricou niste tenesi si parul prins in coada. De sarbatori ma imbrac cu ceva putin mai elegant dar nu foarte elegant de ex: niste colanti-ciorapi cu o bluza mulata si lunga cu o curea si niste balerini happy, o rochie cu niste balerini si o bendita peste frunte si parul pe o parte happy