| broscutsaaa a întrebat:

Baieti. ce va place la o fata? >:
Si fetele. ce va place la un baiat?hee hee
Astept raspunsuri multe multe laughing big grin

Răspuns Câştigător
| Raluca_2845 a răspuns:

Ce`mi place la un baiatthinking Pai in primul rand sa nu fiu...prima si prima oara ma uit la aspectul fizic, iar apoi intru in sufletul lui si "cercetez" laughing Adevarat acum: Sa nu minta, sa fie grijului, sa invete sa ma inteleaga, sa stie totul despre mine, sa se poarte frumos, sa fie destept, inteligent, frumos, placut in toate situatiile, sa fie sociabil, amuzant, sa ma faca mereu sa rad, aaa.si atunci cand il vad sa imi transmita senzatia aceea de "fluturi in stomac" deci mie asa mi se intampla de 3 ani de zile de cand sunt cu iubitul meu.De fiecare data cand il vad parca ceva imi strapunge stomaculhappy

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ce imi place?love struck
In primul rand sa stie sa se comporte cu minehappy

| Flav a răspuns:

Sinceritatea, simplitatea, gingasia, naturaletea, caracterul. Si nu in ultimul rand, sa nu puna intrebari copilaresti pe internet.

| marsy a răspuns:

Prima impresie facuta despre un baita. este modul in care vorbeste, se poarta. asta imi place la un baiat. seriozitatea.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Poi mie imi plac baietii cu ochii caprui si parul saten (deschis, inchis...nu conteaza ) asta ma atrage la un baiat si dupa aia caracteru big grin ...sa fie amuzant happy.

| M.madallina a răspuns:

Sinceritate si sensibilitate

| Kidu a răspuns:

Prefer baietii.happy
Iar la un baiat imi plac ochii, pentru ca de multe ori acestia zic totul; comportamentul, sa nu se dea mare smecher sau sa fie mare golan.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Alecsandraa a răspuns:

Eu una prefer baietii frumosi[nu am multe pretentii, dar nici urat, si nici foarte frumos] si sa fie:
Intelegator, iubitor, dragastos, respectuos, gentelman[sper ca am scris bine laughing] love struck

| Alina_5575 a răspuns:

Pai la un baiat thinking sa fii sincer, natural, sa nu fie egoist sa-l intereseze doar binele lui mereu si aspectul fizic dar asta nu conteaza foarte mult

Răspuns utilizator avertizat
| alabala a răspuns:

Parfumul, ochii si zambetul smug

| devilll a răspuns:

Eu unu prefer prima data sufletu apoi aspectu fizic care pentru mine nu conteaza asa mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să știe să vorbească, să mă respecte și restul vor veni de la sine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un baiat pentru mine trebuie sa fie frumos, sa aiba ochi frumosi si zambetul la fel. Sa aiba fata curata( fara cosuri), sa stie sa se poarte, sa fie putin timid si sa fie destept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie cat de cat dragut pentru ca asta conteaza la prima vedere. Sa fie dezghetat la minte, sa fie respectuos, sa se poarte frumos cu orice fata in orice situatie, sa fie sensibil, rabdator, sa ma inteleaga si sa-mi respecte dorintele, sa nu fie nepasator, indiferent, foarte orgolios sau arogant. Sa fie sincer! Asta trebuia sa spun de la inceput. Trebuie sa vrea sa-ti cunoasca absolut orice vis si sa nu se lase pana nu le indeplineste pe toate. Imi place baiatul cu care sa ma uit la stele, baiatul care ar putea sa ma tina o noapte intreaga in brate(din placere), fara sa ceara nimic mai mult. Imi place baiatul care ma suna in miez de noapte, doar sa-mi auda vocea atunci cand ma trezesc din somn, baiatul care vine pana la mine la poarta doar pentru un pupic pe care i-l dau urcata pe gard, baiatul care imi dedica melodii, imi spune in fiecare seara inainte de culcare ca ma iubeste ( si chiar o face!), care ma alinta, baiatul care ar fugi cu mine chiar maine daca as vrea sa ma casatoresc cu el pe ascuns la o manastire, baiatul care m-ar iubi indiferent de starea pe care o am, cel care cauta sa ma imbrace sa nu racesc, in loc sa ma dezbrace, cel care nu se uita la fundul si la sanii unei fete, el vede feminitatea ei in alte lucruri. Imi cer scuze pentru cat am scris. cred ca as putea scrie o carte intreaga pe tema asta laughing

| ramonyca a răspuns:

Pai sa aiba masina, banii... glumeam, conteaza si asta dar daca nu te-ntelegi cu aceea persoana tot degeaba deci sa fie unu dragut nu frumos [frumoss se spune doar cand iubesti pe cineva si e cu tine nu oricui] sa ma inteleg binee cu el. etc

| issabelle a răspuns:

Mie imi place la un baiat zambetul. big grin