| Sensitive a întrebat:

Fetelor,voi ce haine si cate haine aveti in garderoba?

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Am foarteeeee multe(adica nu stiu daca stii dulapurile alea foarte mari ..mrg eu am doua din astea si inca unu mai micut deci sunt multe) dar hai sa-ti zic principalele chestii:
blugi stramti
maieuri de toate felurile si cu toate modelele si decoltate si nu
rochite mai ales stramte(mai largute cred ca am doar vreo 7 adica din astea cu volanase)
pantaloni scurti din material de blugi
tricouri de toate felurile
foarte multe jachetute si bolerouri
niste bluze si rochite mai de club
cateva camasute din astea ori care se leaga cu o curelusa, ori care au coatele si gulerul gen bej ori careau un model mai misto
colanti
curele
si nu mai stiu ce mai am ...ma rog si pantofi o gramada de toate felurile...

6 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Pai de toate happy Am multi blugi stramti, diferite modele, am si colorati, pantaloni scurti de blugi, pantaloni de trening, bluze de trening, bluze cu maneca lunga, tricouri, bolerouri, tenesi, pantofi, cizme, rochite si de vara, de plaja, dar si elegante de seara, maieuri, camasi albe, colorate, veste... happy

| kitishor a răspuns:

Pai:
- 3 perechi de tenesi: unii rosii cu un fel de tinte, unii negrii cu steagul americii si unii albastrii cam simplii.
-o pereche de sandale ( pe timpul asta nu port laughing )
- 3 perechi balerini
- pantofi cu siret love struck
Pantaloni lejeri. de casa, blugi:
- o pereche albastra cu un fel de tur lasat
-una neagra cu talie inalta
-unii albastrii cu taieturi
-roz simplii happy
-albi cu talie inalta
toti sunt stramti. dar nu rau de toot ca sa nu poata intra pe mine laughing
colanti, iegari.
-bluze cu maneca lunga, groase, jerseuri, tricouri largi, pe un umar, stramte, funny, simple.
-camasi. albe, colorate, in carouri.
-rochite.
-blugi scurti, fuste.
si la capitolul accesorii : bijuterii
- esarfe o gramada ( doua trei sertare ) printre care: lungi, mai scurte, de acelea care se pun pe post de curea, pufoase...
-cordelute si bentite.tot asa multe cu fundite, flori, inimioaree ursuleti :X etc etc.
- Cureele love struck
Ar fi multe de spus dar. ma rog. sper ca-ti place love struck

| DWDT a răspuns:

Ia sa-ti spun despre iubita mea laughing. are cam 10 rochi dinacelea cu floricele colorate (cum am observat cum se poarta. o gramada de jeansi foooarte stramti, o pereche de pantaloni negri de piele (so hot!), foarte multe bluze in V cu nasturei. vreo 2 veste de blugi. foarte multe perechi de pantaloni scurti si fuste. tricourid e toate felurile si in toate culorile. Un costum de baie cu paietee aurii si cate o pereche de tenisi/pantofi/(iarna)bocancei in fiecare saptamana

| Alexutsza a răspuns:

Păi sincer, am foarte multe haine, dintre care un procentaş de 20% nu le prea port.
Am multe bluze, tricouri, maiouri, colanti, bluze cu maneca trei-sfert, blugi, pantaloni scurti, fustite, rochite, vestute si bolerouri, curele, jambiere de toate culorile, multe esarfe si fulare, caciulite, si fosarte multe perechi de pantofi, tenisi etc.