| mirajevents a întrebat:

Fetelor, care benzi depilatoare sunt cele mai bune? Eu tot ce am cumparat pana acum nu a fost bun ( ceara rece, benzi, etc.) Exista si benzi eficiente sau sunt doar asa sa iti pierzi timpul si banii cu ele?

5 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Eu una le-am incercat pe toate si cele mai bune mi se pare Strep dar sunt scumpe rau...

| DenissaDeea a răspuns:

Eu folosesc benzile duble de epilat de la Gerocossen, nu necesita incalzire, pachetul contine 6 benzi, o banda de epilat poate fi folosita de mai multe ori, are senzatie de racire nu simti durerea prea tare, eu am fost multumita de ele, o epilare ma tine 4-5 saptamani.

| rouaroxa a răspuns:

Benzile, dar mai ales crema veet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Veet.
Poți folosi și ceara caldă de albine, este singura cu cea mai mare eficiență din metodele clasice.
Pa, pa.

| dunarintu a răspuns:

De ce nu folosesti epilatorul mie mi se pare cel mai ok