| dracdeingerash a întrebat:

Fetelor ce baza de machiaj folositi voi? (crema hidratanta etc.) dar sa specificati denumirea produsului si marca pentru a putea alege sa imi achizitionez si eu respectivele produse. Multumesc

Răspuns Câştigător
| madducu a răspuns:

Eu folosesc de la Nivea si e buna:)
http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Folosesc crema de la nivea pentru fata, apoi fond de ten de la miss sporty so matte perfect stay.folosesc fondul ast de ten de cativa ani si sunt foarte multumita.acopera bine si nu trebuie sa pui stratu gros happy

| andreeafbz a răspuns:

Lancome Paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Riche Creme Active Day Care de la Yves Rocher. Intradevar e cam scumpa...