| elenadic a întrebat:

Ce sa aleg intre fond de ten Giordani Gold Adaptive Foundation SAU fond de ten Matte Control Foundation (ambele de la oriflame)? Ati folosit?! mersiiiiiii:*:**:*:*:*:* FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| Mmarryy a răspuns:

Giordani de 10 x. E cel mai bun dupa parerea mea si crede-ma ca am incercat o gramada de fonduri de ten de la mai multe firme si acesta s-a adaptat perfect. In primul rand se intinde bine pe piele si nici nu zici ca m-am dat cu el. Sper ca ti-am fost de ajutor!

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Giordani Gold Adaptive Foundation pentru ca se adapteaza dupa tenul tau

| nico1988 a răspuns:

Giordani, iar daca vrei il poti achizitiona la un pret ft bun. da add la nicol_oriflame@yahoo.com

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.

| dennysa15 a răspuns:

Giordani, parerea mea... celalat nu l-am avut, deci nu stiu cat e de bun dar giordani e chiar fain...

| add a răspuns:

Niciunu e mai bine sa stai fara fond de ten