| elenadic a întrebat:

ORIFLAME. Dragelor, ajutati-ma. Ce sa aleg intre fond de ten Giordani Gold Adaptive Foundation SAU fond de ten Matte Control Foundation (ambele de la oriflame)? Ati folosit?! mersiiiiiii:*:**:*:*:*:*

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu am folosit dar cred ca Giordani Gold Adaptive Foundation e mai bun decat celalalt, asta se adapteaza dupa ten, celalalt e mat.

| 009 a răspuns:

Nu poate sa arate cineva un catalog sa vedem exact despre ce e vorba?

elenadic, mia imi plac cele de la avon
poti incerca si de acolo

| Butterfly_6865 a răspuns:

Am folosit giordani gold adaptive foundation si este foarte bun. Ti-l Recomandwinkingwinking

| Anonim_5618 a răspuns:

Giordani

| elenadic explică:

Cam cum sunt nuante de la giordani fetelor?

| elenadic explică:

De la avon il am pe cel calmant fetelor. e fff bun si ala. dar voiam unul nou ca incepe frigullaughing))