| Elena23_7421 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre Casting L`oreal? avantaje si dezavantaje?!

4 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Mi se pare o vopsea normala, intr-o cutie frumos ambalata, care impune respect! Poate ca da, nu ataca parul atat de tare, in rest. Numai asa ca sa zicem "ma vopsesc cu l; oreal care e 500 de mii, nu cu londa care e 100" happy

| Dianna a răspuns:

Pentru mine a fost super buna, dupa ce m`am vopsit de cateva ori cu alte vopsele care mi-au cam degradat parul am folosit si Casting si chiar am vazut o diferenta.parul ramane stralucitor mai mult, culoarea ramane mai mult in par, eu am fost foarte multumita de ea si o recomand. pup :*

| MissCamelia a răspuns:

Nu arde parul ca o vopsea obisnuita, dar nici nu-ti iese culoarea de pe cutie, iar dupa vreo 3 saptamani se cam decoloreaza:P>. pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| laptopnews a răspuns:

Si eu am fost multumita de ea, e drept pretul e cam mare, insa merita, nu iti arde parul. Ai grija insa ca nu e pe baza de amoniac si pe un par brunet inchis, o nuanta de saten deschis spre blond nu va iesi ca in cazul unei vopsele normale. Oricum gama lor e axata pe nuante de par naturalehappy