| Lovelas11 a întrebat:

Ce părere aveți de sex in timpul menstruației? Ați avut?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce fel de sex... oral?

| Goete a răspuns (pentru wildthing):

Asa am devenit vampir

| wildthing a răspuns (pentru Goete):

Si tu?! Credeam ca doar eu! laughing

| Goete a răspuns (pentru wildthing):

Esti varul meu, Eduardo?
De cand te caut laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Scarbos, dureros, periculos, jenant, neigienic, posibil infectios...
Scarbos pentru ca este plin de sange si impuritati pe care corpul femeii le elimina.
Dureros - pentru ca durerile menstruale sunt arhicunoscute ca fiind destul de rele, dar in timpul sexului se pot amplifica Periculos, pentru ca pe menstruatie un sex mai violent poate produce hemoragii sau chiar rani, daca zgarii cu unghiile vulva sau vaginul, infectandu-te fiindca intri in contact cu contact cu sangele.
Jenant si degradant pentru o fata/femeie - fiindca avem 25 de zile pe luna cand se poate face sex fara probleme si doar 3-4 zile cu sange si tu le alegi taman pe cele mai imputite, sa te bucuri de sex?
Categoric in timpul menstruatiei!

| Emilian65 a răspuns:

Nu am avut si nu as face sex in timpul menstruatiei. De ce? Pentru ca este neigienic sa faci sex in aceasta perioada.

| Goete a răspuns (pentru Emilian65):

Am o vecina cu care prietenul nu vrea cand e pe rosu, si e cand e e mai "cu dorinte" - atunci vine la minewinking

| Goete a răspuns:

E ok
Da

| gogugogugogu a răspuns:

Nu am nimic impotriva. Da, cand am folosit metoda calendarului.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Am facut cu o fosta. Mulți zic ca trebuie obligatoriu protejat. Am facut neptrotejat si nu s-a stricat ‘jucaria’. Este mai plăcut si foarte alunecos.