| Andreea1977 a întrebat:

Fetelor ce vopsea de par imi recomandati care sa nu afecteze radacina parului?

Răspuns Câştigător
| Iyulia3712 a răspuns:

Henna e o vopsea din ingrediente naturale care nu afecteaza parul, ba dimpotriva il ajuta sa se regenereze. Daca te-ai mai vopsit chimic si inainte, culoarea va prinde si mai bine pe parul tau. O gasesti la saloane specializate, mai greu prin supermarket-uri. Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate afecteaza altfel cum crezi ca poate sa distruga pigmentul parului?