| evelynne a întrebat:

Fetelor, cele care folositi epilatorul; ce marca aveti? pe ce parti ale corpului il folositi?

4 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Eu am de la Philips(satinelle soft) si il folosesc pe picioare si cateodata si pe brate happy in rest nu ca mor de durere

| Pitic a răspuns:

Philips HP6508
pe maini, picioare si zona bichinilor

| AlynaC a răspuns:

Braun silk-epil 3 si il folosesc pe picioare

| NoNameGee a răspuns:

Braun silk epil 7... Il folosesc doar pe picioare (pe maini nu ma epilez) deoarece in zonele intime am fost sfatiuta de catre medicul ginecolog sa nu il folosesc, si nici sub-brat pentru ca in acele zone smulgerea parului provoaca cancer. Acesta a fost sfatul medicului si nu ma risc