| BubblesWorld a întrebat:

Fetelor cu ce as putea sa asortez o pereche de colanti animal print? modelul acesta https://www.google.ro/......ps?/search

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe culori calde, apropiate, cele tari ar da un contrast extrem de țipător.
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Pai colantii astia ar trebui sa fie piesa de rezistenta, merg cel mai bine cu un maieu alb simplu(mai lung in spate e perfect) sau tricou alb, gri sau crem si chiar si negru.

| Dyana1603 a răspuns:

Ti-as recomanda un tricou alb

| caty57 a răspuns:

Acești colanți te scot foarte mult în evidenta asa ca ar fi bine sa ii asortezi cu ceva mai simplu.

| BubblesWorld explică (pentru caty57):

Stiu ca trebuie asortati cu ceva simplu :d.dar ma refer la culori..cu ce culori i-as putea asorta?