| deya21 a întrebat:

Fetelor cu ce culoare sa ma vopsesc la par daca am ochi albastru-verde mai inchis.

9 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Oh god,culoarea parului nu se alege neaparat in functe de ochi,si de asta da cel mai important e tenul,pentru ca daca ai un ten foarte deschis,automat o sa-ti stea bine cu un blond,saten,roscat deschis chiar,si in nici un caz brunet,trebuie sa te iei dupa mai multe trasaturi ca sa alegi culoarea potrivita,nu doar dupa ochi,pentru ca sunt brunete cu ochi verzi, da si blonde cu ochi caprui, spre exemplu.

| annna a răspuns:

Blondwinking

| Gabiii a răspuns:

Blond

| AdelinaChp a răspuns:

Pai ti-ar sta superb blonda sau brunta :X

uite blonda :X : http://img412.imageshack.us/i/image2w.jpg/

si bruneta : http://1.bp.blogspot.com/......ake+up.jpg

succes :X funda? :*

| xgeanina a răspuns:

Pai brunetul vine frumos cu ochi tai love struck dar si roscatul thinking love struck. depinde si de ce iti place tie.

| Frigider a răspuns:

Rubiniu!

| cupyyyy a răspuns:

Depinde de sprancene,forma fetei, ten, etc
Incearca o nuanta de rosu.cool
Cred ca ti'ar sta ffff tare love struck si se poarta.

| LawwraD a răspuns:

Satena big grin.