| Miaumiau24 a întrebat:

Ca sa-mi vopsesc parul verde trebuie neaparat sa il decolorez?(Am parul destul de inchis la culoare)

4 răspunsuri:
| Missperfect a răspuns:

Da trebuie sa devina blond foarte deschis ca sa prinda culoarea

| Live4Ride a răspuns:

Daca vrei un verde foarte aprins, da atunci trebuie sa iti decolorezi parul cu riscul sa se arda!

poti cumpara un nuantator care iese la cateva spalari si vezi cum se vede si daca iti place cu verde mai inchis!

| Luizaaa a răspuns:

Da,că să prindă culoare, parul trebuie sa fie deschis la culoare. Dar ia în calcul că părul de va deshidrata și se va usca foarte tare!

| andrro1 a răspuns:

Buna! Pai daca vrei definitiv sa-ti strici parul, exact ca il decolorezi. Iar daca vrei sa vezi cum iti sta cu verde, ia-ti hartie creponata si vopsestel cu ea. Te asigur cu hartie creponata nu pateste nimic parul. Dar daca totusi vrei cv maia aprins ia-ti si tu o vopsea din aia care dupa cateva spalari se ia. Asa ca nu te supara dar, fata lasa-ti parul asa cum este, esti frumoasa si asa.
P.S sper sa nu te superi ca ti-am dat asa sfaturi happy