| sergiuandre92 a întrebat:

Fetelor, cum va eliminati paraul pubian? care e cea mai eficienta metoda pentru a nu aprea iritati si pielea sa ramana fina si catifelata? funda love struck

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Există mai multe metode ca să elimini părul pubian.
Cele mai nedureroase metode sunt :eliminarea părului cu ceara de epilat, cu maşina de ras, cu foarfeca şi cu lama.
Acestea sunt cele mai bune metode de a elimina părul pubian şi nu o să te iriţi dacă o să foloseşti o cremă.

| crissa20 a răspuns:

Eu folosesc ceara caldabig grin e cea mai buna, iar rezultatele rezista pana la 2 saptamani! km la 15 zile, operetiunea trebuie repetata! bafta!

| pitik1 a răspuns:

Sunt multe doar ca tu trebuie sa fii cea care decide am incercat si eu cu crema depilatoare dar nu e asa de eficienata eu folosesc un big de la venus e bun si e cu vibratii actioaneaza sungur poti incerca