| CristinaMariaGG a întrebat:

Fetelor big grin cu ce vopsea va faceti la par? eu vreau sa ma fac bruneta. Am incercat de la Schwartzkopf ceva. Wella. dar nu imi tin pe par. ce ziceti de Garnier sau l'oreal? big grin

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

L'oreal, clar.

| papusica987 a răspuns:

Buna,incearca de la Kallos.mie imi tine cel mai mult:*

| kitten95 a răspuns:

Eu folosesc vopselele de la garnier. sunt foarte bune si nici exagerat de scumpe(eu mi le cumpar cam la 13-14 lei). chiar si dupa 6 saptamani culoarea este ca si in prima saptamana(dupa cateva spalari, evident). plus ca face parul foarte moale(daca stii sa ai grija de el si eviti pe cat posibil placa sau ondulatorul), si timp de vreo 2 sapt parul miroase foarte frumos:X