| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,îmi puteți recomanda un salon bun din București care se ocupa cu tratamente pentru ten? Curățare,hidratare,înfrumusețare, etc.
Va rog sa îmi recomandați doar dacă ati și fost acolo personal și ati fost mulțumite. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Recomand sa intri pe grupul de Facebook Totul despre par, ingrijirea tenului si a corpului https://www.facebook.com/groups/151375815387095/ ti se vor recomanda de la fetele care locuiesc in Bucuresti, aici mai rar sa gasesti ceva ori vreun raspuns in batjocura.

| Anemona2020 a răspuns:

Bună. Pentru tratamente faciale poți merge la Simone Beauty Center. Este prin zona Unirii. Eu merg acolo de ceva timp.

| ParkjiminBTS a răspuns:

La Cateaua Plouata