| kosmii a întrebat:

Fetelor. pe voi ca intrebbatting eyelashes
spuneti-mi si mie cum va faceti parul de colindat in afara de lasat pe spate (intins ) sau bucle.nu stiu cumva prins sau ma rog ceva ideei. cea mai buna primeste funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Sa ti`l prinzi usor cu doua betze dinalea :X:Xwaii arata superb si pe o parte sa iti pui o fundita ar arata bestial :X:X sau daca gasesti la tine in orasbatting eyelashesniste cornitze de ren.si atunci parul ti`l prinzi cu o clama :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti poti face 2,, cocuri' pe o parte si pe alta gen mickey mouse laughing totusi lasadu-ti putin par pe alaturi(ca sa nu fie fruntea goala)sau daca ai breton e ok. mee imi plac coafurile d genu fiindca asta e stilul meu(sunt cam sarita) si imi sta bine. sau daca ai parul scurt il poti tapa sh cu o palarioana mik pe o parte gen anii 70 nu stiu