| Loola19999 a întrebat:

Fetelor, problema! Intr-o saptamana incep liceul si inca nu mi-am cumparat nicio pereche de blugi pentru ca am tinut neaparat sa va cer parerea. Am cele 3 "paranteze", iar picioarele mele arata destul de urat in skinny jeans sau colanti si nu vreau neaparat sa port blugi largi pentru ca am un fund lucrat si nu vreau sa mi-l ascund, e printre singurele lucruri cu care ma mandresc de corpul meu. Deci, ce modele de blugi imi puteti recomanda care se se aseze binisor pe mine?

Răspuns Câştigător
| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

Blugii drepti care descopera gleznele sunt perfecti pentru ca acestia sunt relativ mulati pe fese dar intre picioare sunt croiti astfel incat sa ascunda micile defecte! happy

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Sau pantaloni cu pense, dacă îți plac
http://www.amafashion.ro/......is-3-l.jpg

| Loola19999 explică (pentru yellowalien):

Sunt draguti, insa sunt abia boboc si acest tip de pantaloni sunt pre eleganti pentru varsta mea. happy

| express11 a răspuns:

Ia o pereche de blugi pe fund si larguti la picioare.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Boyfriend Jeans.Se poarta.