| mateia821 a întrebat:

Buna, mi-am cumpărat recent un tricou mărimea S iar eu port mărimea XS. La bust îmi vine bine doar ca e prea lung. Îmi ajunge aproape pana la genunchi. Am încercat sa îl port cu blugi skinny dar nu arată bine, la fel am încercat sa îl port cu niște blugi boyfriends pentru ca sunt mai largi și l-am pus in pantaloni dar tot nu arată bine. Am încercat și sa îl leg dar fiind lung, nu sta. Și nici la colanți nu arată bine.
Nu vreau neaparat sa îl fac mai scurt la mașina de cusut pentru ca eu o sa cresc și e pacat sa îl port doar acum. Ce părere aveți? Cu ce îl pot purta ca sa arate bine sau cum îl pot face mai scurt?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Vine vara, îl porți ca și rochie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagă foarfeca în el. Sau bagă-l la spălat.