| den a întrebat:

Fetelor, puteti sa-mi recomandati niste vopsele de par bune? Culoarea sa se mentina, sa prinda din prima, da nu arda prea mult parul. Nu conteaza pretul. Mersi.

7 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

L'oreal casting creme gloss fara amoniac!

| darii a răspuns:

L'oreal sau Palette.

| den explică:

Asa e. Dar nu as vrea o vopsea care la caldura sa mi se intinda pe fata laughing

| cris_8358 a răspuns:

Palette xxl color.este foarte buna culoare persista iar parul straluceste si se aseaza mereu bine chiar si dupa ce il speli isi pastreaza din luciu acela.eu am 6 saptamana de cand m-am vopsit si inca se vede foarte frumos. nah acum poate depinde de fiecare eu folosesc sampon si balsam de la avon si poate ajuta si lucrul asta.

| CrissD a răspuns:

Buna! o vopsea buna ar fi cea de la loncolor. eu nu folosesc dar o prietena foloseste, si acum are culoarea ca la inceput (acum 9 saptamani) si i s-a luat culoarea doar 1 data. pa`pa:*

| andr33a_5009 a răspuns:

Loreal este buna eu cu asta ma vopsesc

| lauracondrea a răspuns:

Buna eu ma vopsesc cu wellaton si imi place culoarea mi se pare ca rezista cel mai mult din tot ce am incercat bine eu ma vopsesc si roscat si este o culoare petentioasa singurul lucru care ma deranjeaza este ca 2-3 saptamana mai ales vara murdaresc toate pernele ca transpir si pernele sunt rosii big grin dar asa rezista culoarea, baba la frumusete sufera nu?